Абітурієнтам

Вступникам до аспірантури, які планують навчатися за кошти фізичних та/або юридичних осіб!

До 20 вересня включно Вам необхідно подати до відділу аспірантури та докторантури (кім. 247 корп.1):

• оригінал документа (державного зразка) про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
  • заяву на ім’я ректора про призначення наукового керівника (розміщена на сайті у розділі ДОКУМЕНТИ, можна подавати у друкованому або рукописному вигляді).
  • обов’язковою умовою зарахування до аспірантури є постановка вступників чоловічої статі на військовий облік.

Також повідомляємо, що одночасно з поданням оригіналів документу про вищу освіту та заяви про призначення наукового керівника Вам необхідно підписати договір про навчання (мати при собі паспорт та ІПН).

З питань оплати за навчання вам необхідно звернутись після 26 вересня до бухгалтерії вашого інституту (факультету).

Списки зарахованих до аспірантури за кошти юридичних та/або фізичних осіб будуть розміщені на сайті 22 вересня 2022 року.