Матеріально-технічне забезпечення

АудиторіяНазваПризначенняВідповідальний
209Лабораторія електрики та магнетизмуПроведення лабораторних робіт з курсу загальної фізики розділи “Електрика”, “Магнетизм”Лук’яненко Е.В.
220Лабораторія механіки та молекулярної фізикиПроведення лабораторних робіт з курсу загальної фізики, розділи “Механіка” та “Молекулярна фізика”Терещенко С.М.
221Комп’ютерний класПроведення практичних та лабораторних занять, пов’язаних з використанням персональних комп’ютерів
228Лабораторія механіки та молекулярної фізикиПроведення лабораторних робіт з курсу загальної фізики, розділи “Механіка” та “Молекулярна фізика”
232Лабораторія механіки та молекулярної фізикиПроведення лабораторних робіт з курсу загальної фізики, розділи “Механіка” та “Молекулярна фізика”Терещенко С.М.
233Лабораторія оптики та атомної фізикиПроведення лабораторних робіт з курсу загальної фізикиДовженко О.П.
236Лабораторія оптики та атомної фізикиПроведення лабораторних робіт з курсу загальної фізикиДовженко О.П.
238Лабораторія оптики та атомної фізикиПроведення лабораторних робіт з курсу загальної фізикиДовженко О.П.
319Лабораторія механіки та молекулярної фізикиПроведення лабораторних робіт з курсу загальної фізики, розділи “Механіка” та “Молекулярна фізика”Лук’яненко Е.В.
325Лабораторія електрики та магнетизмуПроведення лабораторних робіт з курсу загальної фізики розділи “Електрика”, “Магнетизм”Лук’яненко Е.В.
336Лабораторія електрики та магнетизмуПроведення лабораторних робіт з курсу загальної фізики розділи “Електрика”, “Магнетизм”Лук’яненко Е.В.