Доступ до наукових баз даних для КПІ ім. Ігоря Сікорського

Нагадуємо про комерційні ресурси наукової інформації, до яких наразі для КПІ ім. Ігоря Сікорського відкрито доступ.

В локальній мережі університету:

  • Scopus – мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Віддалений доступ: для налаштування необхідно заповнити форму: http://surl.li/mjzokn.
  • Web of Science – мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна платформа, на якій розміщено бази наукової літератури та патентів. Віддалений доступ: необхідно зареєструватись в БД з корпоративної скриньки @*kpi.ua та здійснити перший вхід в систему обов’язково з локальної мережі університету; кожні 6 місяців здійснювати вхід до бази даних в локальній мережі КПІ. Детально у відеоінструкції: http://surl.li/dbegoi.
  • Research4Life – платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури від провідних міжнародних видавців. Для українських ВНЗ відкрито майже 129 тис. книг, понад 18,5 тис. журналів і бази даних. Термін дії: до кінця 2025 р. Віддалений доступ: за логіном і паролем, котрі можна отримати за запитом http://surl.li/onrqqs.
  • ACM Digital Library – повнотекстова та бібліографічна наукова інформація з комп’ютерних наук. Понад 70 журналів, збірники матеріалів 200 щорічних конференцій, інформаційні бюлетені тощо, а також повні архіви публікацій Association for Computing Machinery за 1951-2000 рр. Термін дії: до кінця 2024 р. Віддалений доступ: необхідно зареєструватись на сайті та здійснити перший вхід в систему обов’язково з локальної мережі університету.
  • ASTM Compass – нормативні матеріали, стандарти, технічні публікації та інші джерела інженерно-технічної інформації, розроблені та публіковані American Society for Testing & Materials (ASTM International). Термін дії: до кінця 2025 р. Віддалений доступ: не передбачений. Виключно в режимі перегляду в локальній мережі. університету.
  • Cambridge University Press – наукова література в галузі гуманітарних, соціальних та природничих наук. Понад 420 рецензованих академічних журналів. Термін дії: до кінця 2024 р.: Віддалений доступ: через платформу Research4Life
  • IOPscience – публікації з понад 100 журналів видавництва Британського Інституту фізики з галузей техніки, фізики і дотичних наук, медицини та ін. Термін дії: до кінця 2025 р. Віддалений доступ: через платформу Research4Life
  • Oxford University Publishing Термін дії: до кінця 2024 р. Віддалений доступ: через платформу Research4Life
  • Springer eBooks 2017 – близько 9,5 тис. е-книг 2017 р. видавництва Springer доступні для пошуку і завантаження через Каталог+ бібліотеки. Термін дії: безстроково. Віддалений доступ: замовлення через форму електронної доставки документів: http://surl.li/avjwkp.

Видавництва і платформи, доступ до яких українські науковці можуть налаштувати індивідуально за авторизаційними даними:

  • ScienceDirect – більше 4600 журналів і понад 33000 електронних книг, довідників, наукових збірників з різних галузей знань видавництва Elsevier. Налаштування доступу: необхідно відправити запит http://surl.li/xmcfkt, обов’язково вказавши корпоративний e-mail @*kpi.ua. Далі діяти за інструкцією http://surl.li/jmmpte.
  • EBSCO Health – ресурси клінічної інформації міжнародної компанії EBSCO: – DynaMed – найактуальніша та точну доказова інформація для клініцистів; – EBSCOhost Databases and eBooks – БД відкритого доступу та електронні книги EBSCO на платформі EBSCOhost. Налаштування доступу: вхід за логіном (User ID): ukrzdorovya; пароль (Password): ukr!22
  • Elsevier Health – охоплює широкий спектр медичних дисциплін, надає безкоштовний доступ в Україні до таких медичних ресурсів: – ClinicalKey – всебічний ресурс клінічних знань; – Complete Anatomy – платформа 3D анатомії; – Osmosis – медичний освітній відеоконтент. Налаштування доступу: для кожного ресурсу окремо. Детальна інформація та інструкції – за посиланням http://surl.li/yxqvhj
  • MatNavi – японська металографічна база даних Національного інституту матеріалознавства (NIMS): основні властивості матеріалів, інженерія, таблиця структурних властивостей матеріалів NIMS, інструменти моделювання. Налаштування доступу: необхідно зареєструватись в системі DICE http://surl.li/rmyyzc, обов’язково вказавши корпоративний e-mail @*kpi.ua; зареєструвавшись і авторизувавшись – відправити заявку на користування MatNavi.

Отримати консультацію щодо доступу до баз даних можна в НТБ КПІ ім. І. Сікорського (4 поверх, зал 4.4, тел.: +38(044)204-96-72, e-mail: sciencelibkpi@gmail.comscience@library.kpi.ua).

 

Корисні посилання:

  1. Наукометрична база даних Scopus
  2. Платформа з міжнародною базою даних наукової літератури і патентів Web of Science
  3. Портал Research4Life
  4. Цифорова бібліотека –  ACM – Digital Library
  5. Американське товариство випробувань і матеріалів – ASTM INTERNATIONAL
  6. Видавництво Камбрідж – Cambridge University Press 
  7. Видавницька компанія британського Інституту фізики –  IOPscience
  8. Видавницька компанія Оксвордського університету – Oxford University Press 
  9. Пошук за каталогом Бібліотеки КПІ
  10. Пошук за темами по каталогу Бібліотеки КПІ
  11. Видавничій дім Elsevier – Science Direct 
  12. EBSCO
  13. База даних матеріалів NIMS
  14. DICE Account Registration
  15. DICE NIMS GO 
  16. ResearchGate – фейсбук для науковців
  17. Найбільший безкоштовний архів електронних публікацій наукових статей та їх препринтів – arXiv.org

© Науково-технічна бібліотека ім. Г.І. Денисенка КПІ імені Ігоря Сікорського