Новини підрозділу,  Події

ФМФ запрошує вчителів ЗСО взяти участь у семінарах від КПІ ім. Ігоря Сікорського

Реєструйтесь на семінари та гарантовано отримуйте сертифікат після проходження тижня семінарів.

🔴Програма на 27.10 :

11:00 (Zoom) Підготовка до ЗНО з математики. Розв’язання задач із параметрами від Тетяни Авдєєвої старшого викладача кафедри математичної фізики та диференціальних рівнянь ФМФ КПІ ім. Ігоря Сікорського. Понад 10 років (з 2007) є членом журі ІІІ етапу всеукраїнського конкурсу-захисту МАН, відділення технічних наук. З 2017 року є членом журі ІІ етапу київського обласного конкурсу-захисту МАН. За роботу у складі журі має декілька подяк за наказом Міністерства освіти і науки та почесну грамоту від Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського.

12:00 (Youtube) Математика – це цікаво від Олександра Моклячука кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей фізико-математичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського, члена журі Всеукраїнських олімпіад з математики для студентів з 2013, автора науково-популярних відео (математика) та Тетяни Маловічко кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей, викладача олімпіадного гуртка “Нестандартні та олімпіадні задачі алгебри та аналізу”

❤️ФМФ КПІ ім. Ігоря Сікорського