Гранти,  Студентам

Future Ukraine: дослідницькі гранти для українських магістрантів та дослідників від DAAD

🔹 Програма має на меті підтримати українські університети та надати молодим науковцям можливість долучитися до відновлення України.

🔹 Умови участі:

• Можливість пів року працювати над дослідженням в Німеччині;

• Програма передбачає фінансування:

1. Щомісячна стипендія — 934 євро для студентів магістратури, 1300 євро для докторантів, 2000 євро для постдокторантів, 2150 євро для вчених з докторським ступенем та викладачів вищих навчальних закладів та 2300 євро для професорів;
  2. Покриття подорожніх витрат до Німеччини та назад;
  3. Медичне страхування;
  4. Додаткові виплати у разі інвалідності/хронічних захворювань.

🔹 Запрошуються студенти магістратури, аспірантури, а також дослідники, викладачі ЗВО та професори, які:
   • Мають українське громадянство або посвідку видану до 24 лютого 2022 року;
   • Здобувають або мають наукову ступінь;
   • Офіційно навчаються або працевлаштовані в українському університеті або виші;
   • Мають дослідницький проєкт, який стосується будь-якої спеціальності, крім медицини, ветеринарії або стоматології;
   • Знають іноземну мову, якою викладають в університеті, і мають мовний сертифікат на підтвердження цього.

📋 Детальний опис програми та заявка тут
🕔 Коли: подача документів триває до 29 лютого 2024
📍 Де: Німеччина

Зверніть увагу на обмеження перетину кордону України для певних категорій громадян, у зв’язку з чинністю правового режиму воєнного стану в країні.

💭 Мобільність в телеграм | інстаграм | фейсбук | на сайті. З питаннями сюди або на пошту academicmobilitykpi@gmail.com. Успіхів!