ДНВР,  Студентам

Опитування «Викладач очима студентів»

Відкрито доступ до модулю опитування студентів в АІС “Електронний кампус” щодо якості викладання кредитних модулів науково-педагогічними працівниками протягом минулого семестру.

Дане опитування проводиться з метою підвищення якості освітнього процесу в університеті, враховується при формуванні рейтингів науково-педагогічних працівників та є єдиним офіційним опитуванням, яке ОБОВ’ЯЗКОВО враховується при проходженні викладачем конкурсу. Ваші відверті відповіді дозволять отримати важливу інформацію для підвищення ефективності навчально-виховного процесу.

Оцінювання викладачів здійснюється за наступними критеріями:

• об’єктивність оцінювання,
  • вміння донести матеріал до студентів,
  • вміння налагодити партнерські стосунки зі студентом,
  • доброзичливість та тактовність по відношенню до студентів,
  • організація взаємодії зі студентами в умовах дистанційного режиму навчання.

УСІ відповіді конфіденційні, результати оцінювання будуть доступні викладачу та завідувачу кафедри лише у формі середньозваженої оцінки.

Форма опитування знаходиться у відповідному модулі в особистому кабінеті студента. Детальний опис усіх критеріїв та значення оцінок читайте у статті.

Коли: опитування триватиме по 20 лютого 2023.

З питаннями щодо некоректного списку предметів або відсутності у переліку викладачів – звертайтеся в деканат.

Питання щодо роботи системи оцінювання можете задавати у чат КБ ІС. З інших питань сюди. Успіхів!