Підготовка до Міжнародного турніру з фізики разом з гуртком «Фізика плюс»

Гурток «Фізика плюс» запрошує у команду для підготовки до Міжнародного турніру з фізики студентів інженерних, фізичних, хімічних, математичних спеціальностей, також у команді не завадять і філологи та дизайнери! Підготовка відбуватиметься очно і дистанційно впродовж двох місяців. Ознайомитися із задачами турніру можна за посиланням.

Коли: перша зустріч гуртка відбудеться онлайн 05.10 (середа) о 17:00

Де: онлайн у Zoom, посилання буде у чаті гуртка у день зустрічі

Дізнатися про інші гуртки, які наразі діють в університеті можете в наших гайдах: • гуртки наукового спрямування; • гуртки інженерного спрямування; • гуртки соціогуманітарного спрямування.

Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.

У разі запитань пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами. Успіхів!