Події,  Студентам

Календар заходів в Альянсах європейських університетів у березні-квітні 2023 р.

БЕРЕЗЕНЬ 2023 р.

1. ARQUS 

Дата проведення: 6 і 20 березня 2023 р. о 10:00 за центральноєвропейським часом

Місце проведення: онлайн

Два міні-вебінара на тему: «Лабораторії спільного проєктування на практиці: Спільне проєктування, впровадження та навчання на прикладі соціально-орієнтованої наукової діяльності».

Перший вебінар вже відбувся

Другий вебінар : 20 березня 2023 р. о 10:00

Посилання для реєстрації

Зареструватись необхідно до початку вебінару.

Джерело інформації: https://arqus-alliance.eu/events/

2. ATHENA

Дата проведення: Перша п’ятниця кожного місяця об 11:00 за східноєвропейським часом .

Місце проведення: онлайн

Тривалість заходу: 1 година

Семінар для керівників, відповідальних за продажі та/або маркетинг у компаніях та організаціях.

Метою семінару є обговорення учасниками перспектив, кращих практик та викликів, а також висновки, які можна застосувати у практиці.

Джерело інформації: https://athenaalliance.com/aa_events/peer-group-sales-and-marketing-leaders-03-03-2023-3-1-2023/

3. EUTOPIA

Літня школа: 3 липня – 4 серпня 2023 р.

Термін подачі заявок: 1-31 березня 2023 р.

Літня школа в Університеті Гьотенборгу (University of Gothenburg Summer Schools) 2023 (Швеція).

Університет Гьотенборгу оголосив про організацію «Літньої школи сталого розвитку», яка пропонує програму курсів і заходів для створення синергії навколо стійких рішень і заохочення міждисциплінарної співпраці. Курси відкриті для студентів університетів-партнерів.

Джерело інформації:

https://eutopia-university.eu/english-version/opportunities/students/summer-schools-2023/summer-schools-2023-1

4. EUA

Навесні 2023 року EUA організовує два семінари, які вивчатимуть різні ключові аспекти ролі університетів у процесі цифрової трансформації. Обидва семінари присвячені поглибленню обміну інформацією про можливості та перешкоди, пов’язані зі швидкою інтеграцією цифрових інструментів у практику вищої освіти, досліджень та інституційного управління.

Семінар 1: Вже відбувся

Семінар 2: Майбутнє цифрової трансформації в університетах – тенденції та відповіді – Aristotle University of Thessaloniki.

Дата проведення: 17 травня ц.р.

Дата подачі заявки: до 28 квітня ц.р.

Джерело інформації:

https://cdn.flxml.eu/r-73796f8cf6b7c2c0c677f8968aeaf1f1553e869b286802e8

5. CIVIS

Дата: 15 березня 2023 року, о 7:00 за центральноєвропейським часом

Вебінар: «Боротьба з неповагою: як жінки пояснюють досвід нерівного ставлення». Цей захід є частиною лекцій, організованих Мережею гендерних досліджень CIVIS (CGSN).  

Вебінар відкритий для всіх членів спільноти CIVIS (студентів, викладачів та співробітників). Він відбудеться в цифровому форматі на платформі Zoom 15 березня 2023 року о 17:00 за центральноєвропейським часом

Для отримання посилання на Zoom та пароля слід зареєструйтеся до початку семінару, написавши на адресу: emil.edenborg@gender.su.se.

Джерело інформації: https://civis.eu/en/events/civis-gender-studies-lectures-dealing-with-disrespect

6. ENLIGHT

Дата проведення: 30 – 31 березня 2023 р.

Місце проведення: м. Більбао  (Іспанія)

Конференція «ENLIGHT Impact Conference», на яку запрошуються провідні міжнародні експерти з питань впливів в академічній екосистемі та поза її межами, проводиться для обміну досвідом та обговорення підходів щодо зовнішніх впливів на діяльність університетів, у галузі освіти, досліджень, інновацій тощо.

Джерело інформації:

https://impact.enlight-eu.org/conference

КВІТЕНЬ 2023 р.

7. UNITE!

Дата: лютий – квітень 2023 р. 

У проєкті Unite! Horizon2020 в рамках альянсу досліджуються найкращі практики та поточні недоліки в ініціативах відкритої науки університетів-учасників програми Unite!. В Університеті Аалто (Aalto University), м. Гельсінкі, відбудеться низка тренінгів з відкритої науки та управління дослідницькими даними.

Для участі у тренінгах необхідно зареєструватись на сайті: https://www.aalto.fi/en/services/training-in-research-data-management-and-open-science

Джерело інформації:

https://www.unite-university.eu/about-us/unite-projects/h2020

8. UNICA

Дата проведення: 24-26 квітня 2023 р. 

Семінар: «Підготовка університетів майбутнього: створення/реконструкція інклюзивних та стійких кампусів»

Місце проведення: Сараєвський університет (University of Sarajevo).

Джерело інформації:

https://www.unica-network.eu/event/preparing-universities-of-the-future-rebuilding-inclusive-and-sustainable-campuses-university-of-sarajevo-24-26-april-2023/

9. EELISA

Дата проведення: квітень 2023 р.

Місце проведення: он-лайн

Цикл лекцій: Використання високотехнологічного підприємництва (HTE) для створення нових бізнесів

Серія лекцій призначена для ознайомлення учасників, аспірантів та студентів з різних дисциплін (STEM, а також соціальних та гуманітарних наук), а також молодих дослідників та аспірантів, з базовими знаннями та компетенціями про високотехнологічне підприємництво.

Під час цього 20-годинного курсу учасники матимуть можливість створити реальні пропозиції для стартапів, які вони зможуть використати для участі в конкурсах стартапів, таких як Start Cup Toscana або інших можливих конкурсах, оголошених університетом Святої Анни та іншими університетами. Основна мета полягає в тому, щоб наприкінці курсу учасники мали готову бізнес-модель та бізнес-план.

Курс організований у співпраці з EELISA та Start Cup Toscana і координується Андреа Піккалуга та Альберто Ді Мінін, професором інноваційного менеджменту в Інституті менеджменту Вищої школи Святої Анни (SSSA). Подавати заявки можуть як студенти університетів, які є частиною ініціативи закладів вищої освіти Scuola Superiore Sant’Anna, Scuola Normale Superiore, IMT Lucca, IUSS Pavia, GSSI L’Aquila, SISSA Trieste, так і студенти з інших університетів Альянсу EELISA. Тільки студенти EELISA можуть брати участь онлайн.

Під час цієї серії з чотирьох лекцій спікери нададуть студентам знання, засновані на їхньому особистому досвіді.

  • Лекція 1: Підприємництво у сфері високих технологій: «Давайте зробимо це серйозно: виходимо за межі перших кроків та масштабування». Як працювати з промисловими та фінансовими партнерами – 04 квітня 2023 року, з 14:30 до 16:30 (CEST)
  • Лекція 2: Підприємництво у сфері високих технологій: «Поради та інструменти для валоризації результатів у секторі LS» – 19 квітня 2023 року, з 14:30 до 16:30 (CEST)
  • Лекція 3: Підприємництво у сфері високих технологій: «Перегляд бізнес-плану для подачі заявки на такі конкурси, як Start Cup Toscana 2023» – 03 травня 2023 року, з 16:30 до 18:30 за центральноєвропейським часом
  • Лекція 4: Підприємництво у сфері високих технологій: «Бізнес-ангели та венчурні інвестори: як вони приймають рішення про фінансування вашого стартапу?» – 08 травня 2023 року, з 14:30 до 16:30 (CEST)

Для участі необхідно надіслати листа на адресу: a.piccaluga@santannapisa.it  або  uvr@santannapisa.it.

Джерело інформації:  https://eelisa.eu/events/how-about-using-high-tech-enterpreneurship-hte-to-create-new-business-ventures/