Академічна мобільність

Відкрито набір до Загребського Університету

Вимоги участі:

• Запрошуються бакалаври, магістри та аспіранти навчання протягом зимового семестру 2023/2024 н.р. (3 місця); • Студент має бути повнолітнім;

• Необхідний рівень володіння англійською мовою – В2;

• Програма покриває подорожні витрати та надає стипендію.

Приймаючі факультети:

• Faculty of Electrical Engineering and Computing

• Faculty of Mechanical Engineering and Naval Architecture

Необхідні документи:

• Стандартний пакет документів

• CV

• Довідка про зарахування на навчання до КПІ (Certificate of Enrollment)

• Тема дослідження (для аспірантів)

Надсилаючи комплект документів на пошту відділу, обов’язково просимо зазначити фактичне місце перебування в листі!

Інформація про програму та університет на сайті академічної мобільності, додаткова інформація на сайті Faculty of Electrical Engineering and Computing та Faculty of Mechanical Engineering and Naval Architecture

Коли: подача документів триває до 30.04.2023

Де: Online, пакет документів надіслати на пошту academicmobilitykpi@gmail.comЗверніть увагу на обмеження перетину кордону України для певних категорій громадян, у зв’язку з чинністю правового режиму воєнного стану в країні.

Мобільність в телеграм | інстаграм | фейсбук | на сайті. З питаннями сюди або на пошту academicmobilitykpi@gmail.com. Успіхів!