Викладачам,  Конференції,  Події,  Студентам

Високі технології та сучасні виклики – XXII Міжнародна молодіжна науково-практична конференція

В рамках Міжнародного молодіжного симпозіуму з історії науки і техніки «Пріоритети української науки» 18 квітня 2024 р. буде проведено XXII Міжнародну молодіжну науково-практичну конференцію «Історія розвитку науки, техніки та освіти» за темою: “Високі технології та сучасні виклики”. До участі у роботі конференції запрошуються молоді науковці та студентська молодь.

На конференції будуть розглядатися питання:

• Історичні аспекти розвитку фізико-математичних і технічних наук в Україні та
    світі
  • Внесок учених та інженерів КПІ ім. Ігоря Сікорського у світову науку і техніку
  • Значення історії науки і техніки для патріотичного виховання студентства
  • Впровадження історико-наукових досліджень та учбових курсів у вищу школу
  • Технічні університети у розвитку науки та технічної освіти, методологія навчання
    фізико-математичних наук
  • Роль особистості в науці. Наукові та науково-технічні школи

Заявка учасника, яка включає текст тез, заповнюється тут.

Із зразком оформлення тез можете ознайомитись за посиланням.
Якщо маєте запитання напишіть, будь ласка, на адресу Оргкомітету: HISTE2024@gmail.com

Учасники конференції отримають сертифікати. Збірник матеріалів конференції буде представлено в електронному форматі. Кращі доповіді будуть відзначені грамотами та рекомендовано до друку у фахових наукових виданнях України.

Контрольні дати конференції:

До 31.03.2024 – подати заявку та текст тез доповіді для публікації

До 04.04.2024 – сплатити організаційний внесок*

18.04.2024, о 12:00 онлайн – початок конференції

*Організаційний внесок за підготовку електронної версії збірника матеріалів конференції за одні тези складає 50 грн і сплачується переказом на ім’я: Цюпко Тетяна Василівна, поштове відділення № 03124, вул. М.Василенка, 9, м. Київ (або переказом на картку 4149499379899741, отримувач Гусєва Ю.І.). Призначення платежу: Організаційний внесок. Копію квитанції надішліть, будь ласка, сюди.

Організаційний комітет:

Заступник голови оргкомітету – Пономаренко Лілія Петрівна, доцент кафедри ЗФ ФМФ «КПІ», пр-т Берестейський, 37, корп.7, кімн. 225, Київ 03056.
Тел.(044) 204-82-49
Секретар Оргкомітету – Гусєва Юлія Ігорівна, старший викладач кафедри ЗФ ФМФ «КПІ», пр-т Берестейський, 37, корп.7, кімн.225, Київ 03056
Тел. (044) 204-82-49, 204-96-27, 204-82-51

Голова:
М.Ю. Ільченко, академік НАНУ
Члени Оргкомітету: В.В. Ванін, декан ФМФ, професор (заст. голови); Л.П.Пономаренко, доцент (заст. голови); чл.-кор. НАНУ С.І.Сидоренко; академік НАНУ В.М. Локтєв; академік АПН М.І. Шут; професор Е. Хелереа (Румунія); професор Г. Берман (США); професор С.О. Решетняк; професор В.Й. Котовський; професор О.І. Клесов; професор С.О. Костилєва; директор НТБ КПІ ім. Ігоря Сікорського О.М. Бруй; директор Державного політехнічного музею при КПІ ім. Ігоря Сікорського Н.В. Писаревська; професор Ю.О. Храмов; професор В.А. Шендеровський; провідний науковий співробітник А.С. Литвинко.