Події,  Студентам

📢Запрошуємо на Інженерний тиждень «KPISchool»

🔹 Чи замислювались ви, яка професія майбутнього? Чи що буде з енергетикою завтра? Що буде з нами без неї? Якщо так, то з 23 жовтня стартує Інженерний тиждень енергетики, енергоменеджменту, електроніки, електротехніки та атомної енергетики в рамках Інженерної школи «KPISchool». Отже, що ми підготували:

⚙️ 23 жовтня (офлайн)
• 12:00 Основи енергетичної ефективності: слухачі дізнаються про те, що таке енергетична ефективність і чому енергетична ефективність вкрай важлива сьогодні.
• 14:00 Воднева енергетика від минулого до сьогодення: слухачі дізнаються про спосіб отримання водню шляхом електролізу та отримання електроенергії в паливній комірці для живлення споживачів постійним струмом.

⚙️ 24 жовтня (онлайн)
• 12:00 «Безперебійне електропостачання: роль та відповідальність диспетчера енергосистеми у запобіганні блекаутам» (що таке блекаут та хто робить все можливе, щоб ми могли насолоджуватися електроенергією в наших розетках).
• 14:00 Діджиталізація навколишнього простору (аналогоцифрове перетворення енергетичних показників).

⚙️ 25 жовтня (офлайн)
• 14:00 Віртуальна екскурсія на АЕС та майстер-клас з керування реактором.

⚙️ 26 жовтня (офлайн)
• 12:00 Автоматичне керування двигуном постійного струму електромобіля: Ознайомлення з конструкцією та принципом роботи двигуна постійного струму. Поїздка на експериментальному електромобілі по вул. Політехнічній.
• 13:30 Фотоелектричні перетворювачі та геліоколекторні системи. Ознайомлення з принципами роботи, конструкцією та характеристиками.
• 15:00 Як працює гіроборд та моноколесо? Конструкція, принцип дії, характеристики: ознайомлення з принципом роботи гіроборда та моноколеса.

⚙️ 27 жовтня (онлайн)
• 12:00 «Як технології змінюють нашу енергетику?»
• 14:00 «Розумна енергосистема або що таке мікрогрід»

📝Реєстрація

📢Вступник на сайті | фейсбук | інстаграм | телеграм
🎥 Плейлист YouTube | календар вступника | каталог вступника бакалавр