Конкурси,  Події

Запрошуємо взяти участь у конкурсі “2024 – рік Пі?” від кафедри МАтаТЙ

🎉 Шукаємо сміливців для того, щоб яскраво провести тиждень математики в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Тиждень математики буде проведено з 11.03 по 16.03 разом з МАН та великою командою партнерів.

Запрошуємо вже зараз приєднатися до нас та взяти участь у конкурсі “2024 – рік Пі?” від кафедри МАтаТЙ

🧮 Потрібно лише отримати число 2024 за допомогою мінімальної кількості чисел π. За правилами, можна застосовувати знаки арифметичних операцій (+, −, ×, /), степеня та дужки, цілу частину [·] та дробову {·}. Але заборонено використовувати цифри від 0 до 9.

Долучатися можуть як студенти, так і школярі.

🥇 Переможцем стане перший учасник, який використає найменшу кількість чисел π.

📩 Варіанти відповідей треба надіслати до 13 березня на пошту pi.work.kpi@gmail.com у файлі формату .pdf, де обов’язково вказати Ваші прізвище, ім’я та по батькові, місто й назву навчального закладу.

Про інші активності також можна дізнатися тут