Аспірантам, які завершили роботу по дисертації та подають роботу до захисту!

Аспірантам, які завершують навчання у 2024 році, необхідно протягом січня (не пізніше) розпочати процедуру захисту дисертації та виконати наступні кроки:

1. Замовити в інституті/ на факультеті довідку про виконання освітньо-наукової програми (ОНП) та після оформлення отримати її у відділі аспірантури та докторантури.
  2. Підготувати запит на довідку-підтвердження від НТБ ім.Г.І.Денисенка.
    У довідку необхідно вносити публікації за темою дисертації відповідно певного рівня, визначенного чинним законодавством.
    Тези будь яких конференцій, семінарів у згаданий перелік не вносяться.
    Звертаємо Вашу увагу! Запити на довідку-підтвердження від НТБ ім.Г.І.Денисенка приймаються виключно за рекомендованою формою.
  3. Після отримання довідки-підтвердження від НТБ ім.Г.І.Денисенка звернутись до наукового керівника щодо отримання висновку наукового керівника.
  4. Після отримання трьох вищезгаданих документів подати заяву до декана факультету/директора інституту про семінар.
    Зразки документів https://rada.kpi.ua/node/1622