До уваги аспірантів 2023 року зарахування!

1. На сайті відділу аспірантури та докторантури розміщено списки зарахованих до аспірантури у 2023 році.
  2. На сайті відділу аспірантури та докторантури у розділі «АСПІРАНТУРА. Зарахування 2023 року» 8 жовтня буде оновлена детальна інформація щодо порядку підготовки аспірантів протягом 4 років навчання.
  1. Довідки про навчання в аспірантурі будуть видаватись з 2 жовтня 2023 року.
  2. Питання про призначення академічної стипендії аспірантам теж будуть викладені у вищезгаданому розділі.
  1. Розклад занять буде розміщено на сайті www.roz.kpi.ua
    Про розподіл аспірантів 2023 року зарахування по групах інформація буде розміщена найближчим часом.
  2. Аспірантам, які навчаються за рахунок фізичних та/або юридичних осіб, з питань оплати за навчання необхідно звернутись до бухгалтерії інституту/факультету: укладання договору про надання освітніх послуг, терміни оплати, тощо.