Олімпіади,  Події,  Студентам

Запрошуємо взяти участь в тестовому турі олімпіади з програмування KPI-OPEN

🔸 З нагоди 125-річчя КПІ ім. Ігоря Сікорського та у рамках підготовки до XVI Міжнародної відкритої студентської олімпіади з програмування ім. С.О. Лебедєва та В.М. Глушкова “KPI-OPEN”, що відбудеться з 16 березня по 14 квітня 2023 року, запрошуємо студентів усіх курсів та спеціальностей (та школярів, за бажанням) ознайомитися з платформою для проведення олімпіади, потренуватися та спробувати свої сили в тестовому турі університетської олімпіади з програмування.

📌 KPI-OPEN – одне з найбільших змагань з програмування у світі, метою якого є створення умов для підвищення рівня підготовки та оцінки рівня знань студентів з програмування, а також покращення результативності виступів українських команд в олімпіадах різного рівня.

📋 Приєднатися до чату з учасниками олімпіад минулих років можна за посиланням. Також, щоб бути в курсі всіх новин, підписуйтеся на канал олімпіади.
📝 Реєстрація (для студентів всіх курсів/спеціальностей та школярів)

🕓 Коли:
• реєстрація до 22.03.2023
• тестовий тур: 16.03.2023-14.04.2023
📍 Де: онлайн

💭 Залишилися питання, хочеш організувати захід або проанонсувати подію? Пиши в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!