Події,  Студентам

KPI UPGRADE HACKATHON уже близько. Партнери

🔸 Нагадуємо, що FEL Family організовують масштабний хакатон в нашому університеті, який дозволить реалізувати ідеї КПІшників щодо нових інфраструктурних рішень на території. Команда, яка отримає першість, зможе втілити свій проєкт за підтримки партнерів KPI UPGRADE HACKATHON:
• Sikorsky Challenge Україна – відкрита інноваційна екосистема, що об’єднує інституції країни, зацікавлені у розвитку української інноваційної економіки;
• Noosphere engineering school – мережа науково-технічних лабораторій на базі закладів вищої освіти України.

🔸 Уся матеріально-технічна база та менторство команд – це наші партнери, які мають достатньо досвіду, котрим поділяться з учасниками та допоможуть з удосконаленням і довершенням ідей проєктів у рамках заходу.

📝 Саме ви можете стати автором грандіозних змін у КПІ, реєструйтеся хутчіше!
📋 Посилання на чат з учасниками тут. До речі, там можете знайти собі команду і отримати гарний нетворкінг.

🕓 Коли:
• дедлайн реєстрації – 20 березня;
• з 25 березня по 1 квітня.
📍 Де: змішаний формат

💭 Залишилися питання, хочеш організувати захід або проанонсувати подію? Пиши в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!