Події,  Студентам

Cтартап-школа «Sikorsky Challenge Junior» 2023. 18 липня – 20 вересня 2023

🔸 Запрошуємо студентів, аспірантів та всіх охочих взяти участь у заключній події літньої стартап школи «Sikorsky Challenge Junior» 2023, яка пройде за підтримки головного партнеру заходу Global Innovation through Science and Technology. GIST – міжнародна програма уряду США з науково-технічних інновацій і підприємництва.

🔸 20 вересня 2023р. пройде Pitch Day – презентація стартап проєктів, розроблених учасниками школи. Програма заходу передбачає:
   • знайомство з екосистемою Sikorsky Challenge, презентація можливостей для розвитку підприємницького та інноваційного мислення студентів, які надає Інноваційна екосистема КПІ імені Ігоря Сікорського;
   • презентації стартап проєктів;
   • дискусія на тему «Інноваційне молодіжне підприємництво для повоєнної відбудови України;
   • нетворкінг та кава-брейк.

📝 Реєстрація обов’язкова! Кількість місць обмежена.
🕑 Коли:
   • дедлайн реєстрації 20.09.2023 до 12:00
   • 20 вересня 2023р з 15:30 до 19:30
📍Де: Центр інноваційного підприємництва КПІ ім. Ігоря Сікорського, Берестейський проспект, 37, корп. 6

🎥 Як пройшла перша частина школи, можна подивитися на відео.

💭 Хочеш організувати захід або проанонсувати подію? Пиши в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!