ДНВР,  Події

Дайджест актуальних подій та заходів у КПІ

🔸 Класика української літератури. Як змінювалась та чому була такою нудною в школі?
📌 Коли й де: 30 березня о 17:00, лекторій арт-простору «Вежа»(1 корпус)
📋 Секс, урбанізм та ЛГБТ-проблематика в літературі. Про це і різні способи читати українську літературу розповість лекторка Тетяна Петренко.

🔸 Карнавал душ
📌 Коли й де: 1 квітня, клуб «Барви» (14 гуртожиток)
📋 Музика, співи, однодумці і приємне спілкування – це все можна отрмитати тут. P.S. Вхід тільки по донату захисникам з 115 бригади.

🔸 Відкритий діалог про академічну доброчесність: вища освіта vs chatGPT
📌 Коли й де: онлайн
• дедлайн реєстрації – 12:00 6 квітня;
• 6 квітня, Zoom (посилання для входу в конференцію буде надіслано в день заходу).
📋 Обговорення академічної доброчесності та важливість її дотримання студентами, викладачами, вченими й науковцями на фоні появи штучних інтелектів, зокрема chatGPT

🔸 Благодійний концерт Центру культури та мистецтв на підтримку ЗСУ
📌 Коли й де: 6 квітня, Центр культури та мистецтв
📋 Тільки українські виконавці української творчості! Програма заходу насичена: благодійний ярмарок, виставка – продаж картин, виступи творчих колективів ЦКМ та запрошених гостей.

🔸 Пробіжки на КПІ
📌 Коли й де: фіксованого часу немає
📋 Скоро літо, а думки про плаский живіт не покидають тебе? Вихід є! Приєднуйся до команди бігунів – прокачуй своє тіло. Чат бігунів тут.

💭 Хочеш організувати захід або проанонсувати подію? Пиши в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!