До уваги аспірантів 2023 року зарахування!

Відділ аспірантури та докторантури повідомляє наступне:

1. Бланки індивідуальних планів роботи аспірантів будуть Вам видані пізніше, наразі завершується іх виготовлення у видавництві.
    Про можливість отримати у відділі аспірантури та докторантури бланк вищезгаданого інд. плану роботи аспіранта буде додаткове оголошення.
    Поки що можна ознайомитись з форматом індивідуального плану аспіранта на сайті
  2. Нагадуємо про те, що у жовтні або листопаді 2023 року необхідно визначити тему дисертації та затвердити ії на засіданні вченої ради інституту/факультету до 30.11.2023 року.
    Під час вибору теми дисертації необхідно передбачити можливість створення разової спеціалізованої вченої ради по захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії https://rada.kpi.ua/node/1148
  3. Повторно: На сайті відділу аспірантури та докторантури у розділі «АСПІРАНТУРА. Зарахування 2023 року» ОНОВЛЕНА детальна інформація щодо порядку підготовки аспірантів протягом 4 років навчання
  4. У листопаді 2023 року планується проведення для аспірантів першого курсу традиційної онлайн- зустрічі інформаційного та консультаційного характеру у форматі ZOOM. Детальна інформація щодо проведення зустрічі буде розміщена пізніше.