Вітаємо з Міжнародним днем студентства!

🔸 17-го листопада прийнято відзначати Міжнародний день студента. Хоча історія заснування цього свята доволі трагічна. Проте, коли говорять про студентів, то переважно посмішка й радість з‘являються на обличчі.

🔸 Студентство – це не лише про навчання, дедлайни та сесії, це час дорослішання, адже ви пізнаєте не лише спеціальність, а й самі себе, своє місце у суспільстві та професійному колі. Пошуки першої серйозної роботи, купа нових знайомств та друзів, а можливо зустріч із коханням всього свого життя – все це є частиною студентства, яка залишиться теплою згадкою у серці кожного.

🔸 Кожен з вас зіткнувся з труднощами та випробуваннями через війну. Причиною безсонних ночей стали не лише іспити та недописані курсові, а й обстріли та тривоги. Та попри всі перепони ви рухаєтесь вперед до щасливого майбутнього. Кожен з вас робить неоціненний вклад в перемогу своїми знаннями, ідеями, волонтерством та донатами, а деякі і особисто стали на захист своєї держави.

🔸 Тож сьогодні ми відзначаємо вашу сміливість, завзятість та хоробрість, адже ви майбутнє нашої країни і рушійна сила з нескінченним потенціалом, який кожен з вас використовує вже тут і зараз.

❤️ Ми пишаємося кожним з вас та бажаємо, щоб студентські роки запам’яталися як час великих здобутків та незабутніх вражень!