Erasmus+ Days в КПІ ім. Ігоря Сікорського 2022

Запрошуємо переглянути онлайн-фотовиставку «Можливості з ERASMUS+», приурочену до святкування ErasmusDays у 2022 році. Ви зможете побачити європейські університети ззовні та зсередини, їхні лабораторії та обладнання, з яким працюють студенти, а також насолодитися архітектурою та краєвидами Європи. Цього року студенти, демонструючи свою відданість та пошану рідній країні, також брали участь у масових заходах на підтримку України, що проходили в європейських містах. Приємного перегляду!

🔹 Хочеш мерч Еразмуса? Бери участь у вікторині! 13 жовтня о 14:00 ми запустимо сторіз в Інстаграм з питаннями. Приз отримає той учасник, хто першим дасть найбільшу кількість правильних відповідей. Питання присвячені найбільш цікавим фактам про країни, з якими ми співпрацюємо в рамках програми Еразмус+. Ми в тебе віримо!

🕔 Коли: 13 жовтня 2022 року

💭 Мобільність в телеграм | інстаграм| фейсбук| на сайті. З питаннями сюди або на пошту academicmobilitykpi@gmail.com. Успіхів!