Студентам

Huawei проводить конкурсний відбір для участі у всесвітній програмі «Насіння для майбутнього 2023» (Seeds for the Future 2023)

🔸 Компанія реалізує цей проєкт в Україні з 2016 році. Учасниками можуть стати студенти бакалаврату та магістратури, а також випускники, які отримали диплом у 2023 році, з високими результатами навчання і прагненням працювати у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, які живуть в Україні.
Потенційні учасники мають активно цікавитись технологіями, хотіти працювати у сфері ІКТ та використовувати технології в різних галузях.

🔸 У межах програми учасники вивчатимуть технологічні тренди, 5G, штучний інтелект, хмарні обчислення, енергетику, основи створення стартапів тощо.

🔸 Програма «Насіння для майбутнього» у 2023 році складається із:
• онлайн-тренінгів з іспитами на платформі Seeds for the Future Academy, які необхідно пройти і скласти самостійно до 4 листопада 2023 року;
• навчальної програми за особистої участі студентів, яка відбудеться з 6 до 13 листопада 2023 року в Києві.
Для відібраних учасників проживання, харчування та проїзд Україною безоплатні.

📋 Більш детальна інформація про проєкт та програму проєкту.
📝 Для реєстрації потрібно заповнити онлайн-форму

💭 КПІстипендія в телеграм. У разі запитань щодо стипендії пишіть боту. Відділу стипендіального забезпечення. Успіхів!