Події,  Студентам

Запрошуємо взяти участь у конкурсі GlushkovCYBER

Мета конкурсу – пошук здібної, талановитої молоді, яка пропонує цікаві підходи до розв’язання складних задач, та популяризація науки серед молоді.

Участь в конкурсі передбачає роботу над серією задач щільної упаковки кругів у круг мінімального радіусу. Розв’язки учасників тестуватимуться на різних наборах тестів. Переможцями стануть ті, хто набере найбільшу кількість балів. Лауреати будуть відзначені грошовими призами:

• І місце – 25 тис. грн;

• ІІ місце – 15 тис. грн;

• ІІІ місце – 10 тис. грн;

Конкурс організований Інститутом кібернетики ім. В.М. Глушкова НАНУ спільно з Ужгородським національним університетом, Інститутом проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАНУ та Технічним університетом Дрездена за підтримки ГО «Молодіжна організація науковців України».

Коли: з 1 листопада по 21 грудня 2022 року

Детальна інформація тут.

Якщо бажаєте дізнатися про деталі проведення конкурсу – пишіть на ел.адресу: stetsyukp@gmail.com (Петро Іванович Стецюк). Також, можете ставити свої питання в бот Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!