Події,  Студентам

Підготовка до Міжнародного турніру з фізики

Етап перший: Всеукраїнськийстудентський турнір фізиків

Навчально-науковий фізико-технічний інститут готується взяти участь у 14-му міжнародному турнірі фізиків, що відбудеться в місті Букараманга, Колумбія. Наразі триває підготовка двох команд, які спочатку візьмуть участь у Всеукраїнському студентському турнірі фізиків, що є проміжним етапом перед міжнародним. Детальніше про міжнародний турнір ви можете дізнатися тут.

Капітан першої команди – ЯнаКалісецька@kalisetska_ya, учасниця Міжнародного турніру фізиків.

Капітан другої – Мирослава Кідун@mira_kidun.

Перша команда укомплектована повністю, а друга – шукає активних студентів, котрі зацікавлені у вирішенні нетривіальних проблем у фізиці. Також запрошуються усі студенти, які просто бажають зробити свій вклад у підготовку команд від КПІ – пишіть капітанам в особисті, командам не завадять і філологи, і дизайнери! Долучайтесь!

Підготовкою студентів займаються:

• магістр фізтеху, Богдан Макарчук;

• доцент кафедри ПФ, Пономаренко Сергій Миколайович (тренер першої команди);

• асистент кафедри ІБ, Мирошнікова Ірина Юріївна (тренер другої команди);

• викладач кафедри ММАД, Наказной Павло Олександрович (займається підготовкою турніру на національному етапі).

У разі запитань пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами. Успіхів!