University for Teachers Seminars осінь 2022

Запрошуємо на тиждень семінарів для вчителів закладів середньої освіти під назвою “University for Teachers” Seminars (UTS) на базі фізико-математичного факультету із залученням фахівців різних напрямів з інших факультетів, інститутів та підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського. Незважаючи на воєнний стан цієї осені, організатори вирішили провести захід, адже він допомагає заспокоїти, відволікти, надихнути і зацікавити учнів закладів середньої освіти (ЗСО) у навчанні та вчителів, викладачів у своїй діяльності.

Програма заходу: 24.10 (понеділок):

• 10:00 – Фрактальна природа (спікер: Ольга ШТОФЕЛЬ)

• 12:00 – Медична акустика (спікер: Сергій НАЙДА)

25.10 (вівторок)

• 10:00 – Чи проживе людина без знання векторів? Де зустрічаємо та для чого потрібні вектори? (спікер: Тетяна АВДЄЄВА)

• 12:00 – Фізико-топологічне моделювання (спікер: Сергій МАЙКУТ)

• 14:00 – Сучасні технології відео-виробництва – від заліза до софту (спікер: Павло ПОПОВИЧ)

26.10 (середа)

• 10:00 – Акустика в техніці (спікер: Олексій БОГДАНОВ)

• 12:00 – Фізичні константи. Як їх визначали? Експериментально чи за допомогою розрахунків? (спікер: Тетяна ЧИЖСЬКА)

27.10 (четвер)

• 10:00 – Художнє зварювання (спікер: Сергій Миколайович МІНАКОВ)

• 11:00 – Надлегкі велосипеди із карбонового композиту (спікер: Антон МІНАКОВ)

28.10 (п’ятниця)

• 10:00 – Про можливості для учнів – Я маю потенціал (спікери: Наталія ПОЖАРСЬКА, Андрій ЛАПІНСЬКИЙ, Людмила БУЛИГІНА, Олег КОЗЛЕНКО)

Також, будуть проводитись екскурсії музеєм КПІ. Щодня протягом тижня семінарів, з 9:30 до 16:30, під керівництвом директорки музею Наталії ПИСАРЕВСЬКОЇ. Зустрічі будуть проводитись з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм та вимог безпеки (укриття на території університету).

Telegram-канал University for Teachers Seminars. Реєстрація на тиждень семінарів

Коли:

Реєстрація до 23:59 21.10.2022

• Тиждень семінарів – 24-28.10.2022

Де: онлайн (з можливістю потрапити у гості до лабораторій та на екскурсії в музей)

ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями від викладачів сюди.