Новини підрозділу

Студент КПІ ім. Ігоря Сікорського став переможцем Всесвітньої студентської премії Global Student Prize

Випускник відділення технічних наук Київської МАН й Політехнічного ліцею НТУУ “КПІ”, від 19 вересня 2022 студент приладобудівного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського та University of Alberta, Canada Ігор КЛИМЕНКО став переможцем Всесвітньої студентської премії Global Student Prize!!!

Досягнення Ігоря КЛИМЕНКО – результат довготривалої праці над проєктом його мрії – команди фахівців наукової лабораторії криогенної техніки ФМФ КПІ ім. Ігоря Сікорського на чолі з Олегом КОЗЛЕНКО заслуженим вчителем України керівником секції Технологічних процесів та перспективних технологій відділення Технічних наук Київської МАН, викладачем політехнічного ліцею НТУУ “КПІ” Олексієм МАТВІЙЧУКОМ, кандидом педагогічних наук, доцентом ФМФ КПІ ім. Ігоря Сікорського (педагогічний керівник Ігоря).

Вітаємо Ігоря та дякуємо всім, хто доклав до цього зусиль!